Uzavření MŠ a ZŠ od 1. 3. 2021

Vážení rodiče,
od 1. 3. 2021 je opět vládou vyhlášen nouzový stav a zakazuje se osobní přítomnost dětí v mateřské škole a žáků v základní škole.
Znovu tedy žáci 1. a 2. ročníku přechází na distanční výuku (bližší informace poslány emailem).
V MŠ bude distanční výuka povinná pro děti s odkladem školní docházky a pro děti v posledním ročníku vzdělávání. Paní učitelky pro děti připraví úkoly a pošlou rodičům emailem. Sledujte prosím vaše emaily a sekci MŠ – distanční výuka na webových stránkách naší školy.
Pokud dítě z nějakého důvodu nebude moci plnit distanční výuku, je třeba ho řádně omluvit v MŠ i v ZŠ.
Pro žáky 1. - 4. ročníku přikládám níže aktualizovaný rozvrh hodin k distanční online výuce, která bude probíhat přes Skype.
Pokud budete mít zájem o vypůjčení ICT techniky, kontaktujte mě.

Informace k ošetřovnému: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu
Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Upozornění:
Od 8.3. 2021 jsou pro žáky ZŠ oficiální jarní prázdniny. V jejich průběhu nebude probíhat distanční vzdělávání.
Děti MŠ se budou i v tomto týdnu nadále vzdělávat distančně.

Strava bude všem dětem i žákům automaticky odhlášena!

Přejeme Vám pevné zdraví a krásné slunečné dny.

V Žalkovicích 28.2.2021

Rozvrh hodin online výuky od 1.3.2021